Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

1-10 Mm Sac Kesim Büküm

İnergo Akustik > 1-10 Mm Sac Kesim Büküm

1-10 Mm Sac Kesim Büküm

İnergo olarak, daima en yüksek kalite anlayışı içerisinde sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi içinde 1- 10 mm sac kesim ve büküm işlemlerini profesyonel şekilde, modern makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında firma olarak ayrıca ses ve gürültü engelleme sistemleri noktasında tasarım, üretim ve montaja dair tüm işlemleri de noksansız olarak sunuyoruz.

Akustik izolasyon ve ses yalıtımı konusunda sunduğumuz çeşitli çözümler yanında yaptığımız her tür işlemde daima yeniliklere açık ve teknolojiyi izler şekilde çalışıyoruz. Bu sayede tasarımlarımızdan ürünlerimize dek mükemmel sonuçlar elde edebiliyoruz.

Çalıştığımız Alanlar

İnergo Endüstri olarak, 10 mm’ye kadar her türlü sac kesim ve büküm işlemleri yanında, yol kenarları için ses bariyer üretimleri yapıyor, ses yalıtımına yönelik oda, kabin, kapı, panjur üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca blower ses yalıtımları ile birlikte jeneratör ses yalıtımları ve chiller ses yalıtımları konularında da faaliyet gösteriyoruz.

Gelişmiş Üretim Parkur ve Tesisleri

Firma olarak sahip olduğumuz modern tesislerimiz içerisinde bulunan ileri teknolojiye sahip makinelerimizde 1-10 mm sac kesim büküm işlemlerini kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Konularında uzman olan çalışanlarımızın tecrübesi ile her zaman kaliteyi esas alan üretimlerimiz ile sizlerin her tür ihtiyacına, uygun maliyet koşulları altında mükemmel biçimde cevap veriyoruz. Firma olarak, tasarımlarımızda estetik anlamda gösterdiğimiz başarı ile de farkımızı gösteriyoruz.