Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Klima Dış Ünite Ses Yalıtımı

İnergo Akustik > Klima Dış Ünite Ses Yalıtımı

Klima Dış Ünite Ses Yalıtımı

 

Günümüzde kullanımı oldukça artan klima santralleri ve klima dış üniteleri, özellikle yaz aylarında sürekli çalışıyor olması ve dolayısı ile çıkardığı gürültüden dolayı insanları rahatsız etmektedir. Geliştirdiğimiz klima dış ünite ses yalıtımı sistemi ile gürültüye kaynağında müdahale edip gürültüyü minimize ediyoruz. Klima dış ünite ses yalıtımı uygulamamız ile tek seferlik anahtar teslim yaptığımız uygulamalarda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gürültüyü istenilen seviyelere indirgenmesini taahhüt ediyoruz.

 

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde, farkımızı daima kaliteli malzemeyle nitelikli işler ve mükemmel işçilik ile ortaya koyuyoruz. Her ne koşulda olursa olsun söz verdiğimiz zaman diliminde, talep ettiğiniz hizmeti size sunuyoruz. İnergo Endüstri olarak yönetim kadromuzdan teknik personellerimize kadar daima müşterilerimizin memnuniyetlerinin tam olarak karşılanmasına çalışıyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak, klima dış ünite ses yalıtımı yanında, jeneratör ses yalıtımı, soğutma grupları için ses yalıtımı, chiller ses yalıtımı, fabrika ses yalıtımı ve akustik duvar uygulamaları alanlarında standart üstü çalışmalar ile hizmet veriyoruz. Çalışan kadromuzun tecrübe ve bilgisi, modern makine parkurlarımızın teknolojisi ve gücü sayesinde yüksek üretim kapasitesi ile faaliyet gösterebiliyor, her tür talebe kusursuz şekilde yanıt verebiliyoruz.

Ses Yalıtımında Kalite

Günümüz koşulları altında kullanım oranı oldukça yükselen klimaların, dış ünitelerinde ve santrallerinde oluşan gürültüyü engellemek ve minimum düzeye indirgemek adına ses yalıtım sistemlerini son derece fonksiyonel şekilde firma olarak sağlıyoruz.

Klimaların dış ünitelerinde kullanımı son derece işlevsel olan bu sistemler sayesinde gürültüyü kaynağında azaltıyoruz. Uzun ömürlü ve son derece dayanıklı olarak kurduğumuz yalıtım sistemleri ile sizlerin beklentisini tam olarak karşılıyoruz.

İnergo Endüstri olarak gürültü kontrol sistemleri ile ses yalıtım ve akustik izolasyon alanlarında kusursuz şekilde hizmetler sunuyoruz. Ekonomik anlamda da uygun fiyatlarla müşterilerimizin tam memnuniyetlerini sağlıyoruz.