Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Asma Tavan Sistemleri

İnergo Akustik > Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Sistemleri

Asma tavanlar büro, iş yeri, konferans salonları, spor salonları ve alışveriş merkezi gibi mekanlar da ses ve ısı yalıtımı için dekoratif olarak kullanılır. Ancak iç ve nem sıcaklığına sahip olan bölümler de çamaşırhane ve hamam gibi olan yerler de asma tavan tercih edilmemelidir. Asma tavan yaptıracağınız zaman mutlaka alanında uzman kişilerden bu konuda destek almak gerekir. Uzman ekibimiz sizlere en iyi görseli çıkartarak hizmet verecektir. Asma tavan sistemleri bizim için oldukça önemlidir.

Asma Tavan Uygulamaları

Karolaj planı, uygulama yapılmadan önce uygun bir karolaj planını hazırlamak gerekir. Tercih edilecek olan levhaların en ve boyuna göre katları bölünür. Uygulama alanının simetrik eksenleri başlangıç olarak alınması durumunda estetik bir görünüm ortaya çıkacaktır.

Asma Tavan Montajı Yapımı

Karolaj planı gözden geçirilerek gerekli düzenlemeler yapılır. Montaja başlanılması için uygulama alanına da mutlaka bakmak gerekir. Camların takılmış, boya işlerinin de bitmiş olması gerekir. Elektrik ve yangın tesisat işlerinin de mutlaka tamamlanmış olması gerekir. Mevcut mahalleler de ise duvar ve kolonlarda gerekli işaretler yapılır.

Alınan kotaya göre L profili çizilir. Asma tavan yapımında her firma farklı şekilde çalışır. Uzman personellerimizle birlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışmaya başlamadan önce ekibimiz gelerek ilk olarak keşif yapar ve kullanılacak olan malzemeler belirlenir. Fiyat konusunda da ancak personellerimiz gelip görerek sizlere bilgi verebilir.