Sessiz Ofis Sistemleri
Sessiz Ofis Sistemleri 1
Sessiz Ofis Sistemleri 2
Sessiz Ofis Sistemleri 3
Sessiz Ofis Sistemleri 4

Sessiz Ofis Sistemleri

Ofis donanımları çalışanların verimi açısından büyük önem taşır. Bu nedenle de sesiz ofis sistemleri uygulamaları geliştirilmiştir. Ofis kurulumları esnasında çeşitli malzemeler kullanılarak özgün ve yeni mekanlar hazırlanmaktadır. Görsel, işitsel ve dokunsal açıdan farklı şık tasarımlar gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu tasarımlar elde edilirken ofisin bölümleri incelenerek çalışan verimliliğinin en üst seviyede olması planlanır.

İyi bir ofis tasarımı akustik açıdan personeller arası iletişimi arttırmayı hedefler. Gereksiz gürültüyü bölümler arasında taşımadan, gürültüyü emme özelliğine sahip olmalıdır. Çalışanların işlerine konsantre olmaları sağlanır. Bu şekilde hazırlanan ofis sistemleri son dönemde firmaların tercihidir.

Ofis Sistemlerinin Çalışan Verimliliğine Etkisi

Ofis tasarımlarında kullanılan mobilyalar, dizaynlar, malzeme çeşitliliği ve ses sistemi çalışanların verimliliğini etkiler. Sert yüzeyler için kullanılan malzemeler sesi saklar. Zemin yalıtımı ekoyu azaltır. Ortaya çıkan gürültü ve uğultu personellerin işlerine motive olmalarını engeller. Firmamız sessiz ofis sitemleri sektöründe yılların deneyimiz ile hizmet vermektedir. İlgili alanda eğitimli ve deneyimli personellerimiz sizlerin ilgili ofisleri için özel sistem planlamaları yapar. Öte yandan kaliteli ve son teknoloji malzemeler ile uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Ses yalıtımı için duvar bölmeler ve yalıtım malzemeleri kalite açısında üst seviyede olmalıdır.

Sessiz Ofis Sistemlerinde Ses İzolasyonunun Önemi

Gerek en iyi performans için sağlanması gereken ortam koşulları gerekse mevcut alandaki gürültü kaynaklarından ortamı arındırabilmek için çalışma alanlarına hem mimari akustiği sağlayacak hem de ses yalıtımını elde ettirecek sistemler eklenmelidir. Daha önce de olduğu gibi Türkiye’nin önde gelen üretim markalarının fabrikalarına, imalat sahalarında hem konforu sağlayacak hem de çalışanın en iyi verimi elde etmesine yarayacak sessiz ortam kabinleri inşa ettik, etmeye devam ediyoruz.

Bu süreçte hem akustik panellerimiz, hem akustik cam doğramalarımız hem de akustik kapılarımız ile tasarladığımız sessiz ortam kabinleri ses izolasyonunu sağlamaktadır. Projenin şartlarına göre imalat esnasında alüminyum gibi farklı malzemelerde kullanabilmekteyiz. Bu imalatımızın en güzel yanlarından birisi ise mevcut alanı istendiği gibi bölmesidir. Faaliyet sürdürdüğümüz her alanda olduğu gibi bu alanda da sektörün en iyisi olan firmamız, sessiz ortam sistemlerini mimar ve mühendislerden oluşan ekibiyle önce yaptığı ölçümlerle tasarlamakta daha sonra imalata başlamaktadır.

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.