Akustik Menfez
Akustik Menfez 1
Akustik Menfez 2
Akustik Menfez 3

Akustik Menfez

Akustik yalıtım yaparken, özellikle iklimlendirme cihazlarında, gürültü kaynağını kontrol altına almak yani akustik izolasyon yapmak en doğru çözüm olacaktır. Bu süreçte kesinlikle dikkate alınması gereken birkaç unsur vardır. Bu unsurların da en başında hava sirkülasyonu gelmektedir. Cihazın tam performans için ihtiyaç duyduğu havayı sağlamak adına gerekli debi hesaplanmalı ve buna göre bir hava koridoru oluşturulmalıdır.

Aynı işlem hava emiş kısmında olduğu gibi hava atış kısmında da olmalıdır. İnergo Endüstri olarak bu noktalarda emiş kısmına akustik menfez ve atış kısmına akustik baffle yapmaktayız. Hem I Tipi hem de V Tipi olarak üretimini yaptığımız menfezlerimiz projeye özel olarak imal edilebilmektedir. Hem cihazın ihtiyaç duyduğu hava hem de gürültünün şiddeti dikkate alınarak boyutlar belirlenmektedir.

Yapılacak olan akustik yalıtım sistemlerimize dahil ettiğimiz menfezlerimiz homojen bir madde olan sesin havanın geçtiği yerden geçmesine müsaade etmemektedir. Yıllardır yalıtım sektöründe hizmet veren firmamız nokta atışı çözümlerinin yanı sıra özel tasarımladığımız menfezlerimizle de bir fark yaratmaktadır.

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.