Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 1
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 2
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 3
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 4
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 5
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 6
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 7
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 8
Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı 9

Klima Dış Üniteler Ses Yalıtımı

Ortamdaki ısı dengesini sağlamak, nemden arındırıp taze hava ile beslemek için kullanılan klimalar, işlevini tamamlamak için dış ortamda bulunması şartıyla bir üniteye ihtiyaç duymaktadır. Bu üniteler iç hacimdeki klimaya gerekli havayı sağlamaktadır. Bu süreçte ünite içindeki ekipmanların çalışması nedeniyle ortaya rahatsız edici bir gürültü çıkmaktadır. Geliştirdiğimiz klima dış ünite ses yalıtım sistemi ile gürültüye kaynağında müdahale edip gürültüyü minimize ediyoruz. Klima dış ünite izolasyon uygulamamız ile tek seferlik anahtar teslim yaptığımız uygulamalarda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gürültüyü istenilen seviyelere indirgenmesini taahhüt ediyoruz.

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde, farkımızı daima kaliteli malzemeyle nitelikli işler ve mükemmel işçilik ile ortaya koyuyoruz. Her ne koşulda olursa olsun söz verdiğimiz zaman diliminde, talep ettiğiniz hizmeti size sunuyoruz. İnergo Endüstri olarak yönetim kadromuzdan teknik personellerimize kadar daima müşterilerimizin memnuniyetlerinin tam olarak karşılanmasına çalışıyoruz.

Klima dış üniteler ses izolasyonunu akustik paneller ile sağlamaktadır. Dış üniteler akustik kabin içerisine alınırken gerekli hava debisini sağlamak için akustik menfez veya akustik damper sistemleri ile beslenmektedir. Hem atış hem emiş kısımlarında hava giriş çıkışına izin veren sistemlerimiz homojen bir madde olan ses dalgalarının yayılmasına da engel olabilmektedir. Bunlara ek olarak cihaza gerekli teknik müdahale olanağı sağlayan akustik kapak veya akustik kabin sağlamaktadır.

VRV DIŞ ÜNİTE SES İZOLASYONU
Hemen hemen tüm kurumsal market zincirleri ve mağazalarda bulunan ve mesai saatleri içerisinde sürekli çalıştığı için rahatsızlık veren klimalar için birden fazla dış üniteye ihtiyaç olduğunda bunların yerine VRV olarak adlandırılan tek bir dış ünite ile işlevlerini sağlayabilmektedirler. VRV dış üniteler gürültü seviyesi ve ses frekansı yüksek olan cihazlardır. Yaptığımız vrv dış ünite yalıtım uygulaması ile klima dış ünitelerin gürültüsünü azaltıp rahatsız etmeyecek seviyelere indirdiğimiz gibi hava çekişi ve atışı ile alakalı bir düşüklük yaratmayacak şekilde dizayn edilmektedir. Temel prensip olarak, cihazın konumu yerleşim yerine olan uzaklığı desibel seviyesi etüt edilmektedir. Gece sessizliğini sağlamak için vrv dış ünite izolasyon sistemi ortam şartlarına göre tasarlanmaktadır. Hava emiş ve atış kısımlarını engellemeden bir akustik kabin içine alınarak gürültüyü absorbe ediyoruz. Teknik müdahale için akustik kapılar, hava alış için ise özel imalat akustik menfez kullanarak cihazın doğal çalışmasını engellemeyecek şekilde dizayn ediyoruz.

Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz vrv dış üniteler ses yalıtımı son derece sağlam yapıda ve oldukça uzun ömürlü olarak ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Bütçe dostu fiyatlarla bu çalışmalarımızı sizlere sunuyor ve memnuniyetiniz için çabalıyoruz

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.