Gürültü Bariyeri
Gürültü Bariyeri 1
Gürültü Bariyeri 2
Gürültü Bariyeri 3
Gürültü Bariyeri 4
Gürültü Bariyeri 5
Gürültü Bariyeri 6
Gürültü Bariyeri 7

Gürültü Bariyeri

Her türlü gürültü kaynağından çıkan ses kontrol altına alınabilir. Bunun birkaç yöntemi vardır. Bazen direk gürültü kaynağına müdahale etmek gerekse de bazı durumlarda sesi mevcut alana hapsetme, sesin önüne çekilecek bir gürültü bariyeri, gürültüyü absorbe edecektir.

Genelde hem alanı bölmek için hem de gürültü kaynağı birden fazla noktada ise tercih edilen bu yöntem otoyollardan, demir yollarından, otellere, fabrika içlerine kadar tercih edilebilmektedir. Taşıyıcı sistemini çelik konstrüksiyondan inşa ettiğimiz gürültü bariyerini akustik panel, akustik menfezlerle tamamlıyoruz.

Projenin büyüklüğüne göre taşıyıcı sistemine karar veren mühendislerimiz, NPI NPU profiller tercih ederek de yapının statik ve dinamik dayanımını sağlamayı garanti etmektedir. Alanı bölen bariyerin üzerine ektediğimiz gelişmiş sistemler olan akustik menfezlerimizle de hava sirkülasyonuna izin vermekteyiz. Bu sayede hem ortamı, cihazı boğmuyor hem de gürültüye dur diyoruz.

Gürültü duvarı hem ses izolasyonuna hem de mimari bütünlüğe olanak sağlamaktadır. Ortamın yankısını alıp yalın bir ses sağlayan bu sistemler toplumsal yapılarda da tercih edilmektedir.

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.