Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı
Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı 1
Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı 2
Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı 3
Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı 4
Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı 5
Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı 6

Soğutma Kulesi Ses Yalıtımı

Soğutma Kulesi sistemlerinde, dış ortamdan gelen suyun derecesini düşürmek için mevcut ortamı soğutmaya yarayan fan ve türevleri araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlar çalıştığında cihaz aynı zamanda bir gürültü kaynağına dönüşmektedir. Mevcut ortamın sessizliğini bozmamak için soğutma kuleleri ses izolasyonu en pratik çözüm olarak karşınıza çıkacaktır.

3 yıldır ses izolasyonu sektöründe başarıdan başarıya koşan firmamız soğutma kuleleri ses yalıtımı için de birçok projeye imza atmıştır. İmalatın, yalıtım ile birlikte dikkat edilmesi gereken en büyük unsur olan hava sirkülasyonunun bozulmadan yapılması gerekmektedir.

Projelendirme aşamasında cihaza ve fan kısmına ayrı ayrı müdahale eden mühendislik ekibimiz, proje sonunda ortamın hem estetiğini bozmayan hem de maksimum verim alınan bir sistem ortaya çıkarmaktadır. Bu süreçte kullanılan malzemelerin tercihi gürültünün şiddetine göre belirlenmektedir. Aynı zamanda yanma dayanımı en üst düzey malzemelerden oluşan akustik sistemlerimiz ortaya sorunsuz bir soğutma kulesi ses yalıtımı çıkartacaktır.

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.