Jeneratör Odası Ses Yalıtımı
Jeneratör Odası Ses Yalıtımı 1
Jeneratör Odası Ses Yalıtımı 2
Jeneratör Odası Ses Yalıtımı 3
Jeneratör Odası Ses Yalıtımı 4
Jeneratör Odası Ses Yalıtımı 5

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Endüstriyel ses yalıtımında chiller, soğutma kulelerinde olduğu gibi jeneratör ve kojenerasyon cihazları da ciddi gürültü kaynaklarıdır. Özellikle toplumsal yapılar veya alanlarda bulunan bu cihazlar konumları gereği de ses yalıtımına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu noktada profesyonel müdahaleler ile bu sorunu ortadan kaldırmaktayız. Çalışma esnasında hem motorlarından çıkan hem de hava emiş ve atış kısımlarından çıkan sesler absorbe edilmelidirler.

Projelerin ilk etabında cihazların ihtiyaç duyduğu hava sirkülasyonları belirlenmekte ve bununla entegre akustik kabinler modellenmektedir. Hem dış ortamdan koruyan hem de elde ettiği ses izolasyonu ile ortam akustİği sağlayan kabinlerimiz gürültüye merkezinde müdahale imkanı sağlamaktadır.

Egzoz ve emiş kısımlarına akustik menfez, baffle, susturucular eklediğimiz kabinlerimiz bağımsız alanlar yaratmaktadırlar. Bu alanlara erişim izni sağlayan akustik kapılarımız bulunmaktadır. Ayrıca kabinlerimiz tasarımlarıyla cihaza her durumda müdahale izni sağlamaktadırlar. İstenilen mimari bütünlüğü sağlayan kabinlerimiz cihazları hem görünmez kılmakta hem de işlevselliklerini sağlamaktadırlar. Firmamız bu konuda hem taahhütlü çalışmakta hem de üstün tecrübeleri ile uzun yıllar sürecek çözümler üretmektedirler.

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.