Hakkımızda

İnergo Endüstriyel Akustik İzolasyon İnşaat Taahhüt Sanayi Limited Şirketi olarak, akustik izolasyon ve ses yalıtımı sektöründe öncü, yenilikçi, lider ve evrensel çözüm önerilerimiz ile sektörde geniş pazar payına sahip firma olmanın gururu içerisindeyiz.

2016 yılında Kurucumuz Erdi KILAVUZ tarafından kurulan İnergo Endüstri, her türlü mekanik cihazlar için özel susturucular, akustik kabinler, akustik menfezler, gürültü bariyerleri ve özel imalat akustik materyaller üreticisi olarak Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde proje gerçekleştirmiş ve uluslararası arenada ülkemizi temsil etmiş firmalardan biridir.

2020 yılında yurt dışı pazarına atılım yapan İnergo Endüstri özellikle Afrika ve Türk ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye yaptığı ihracat sayesinde akustik izolasyon sektörüne yaptığı katkıyı kanıtlamış ve kendi sektöründe lider firmaların ses yalıtımı partneri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne ilk günkü heyecan ve istek ile imalat, uygulama ve akustik danışmanlık çalışmalarımız devam etmekte olup, ülkemize değer katmanın çabası ile ticaretimiz devam edecektir.

Bülten

İnergo hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.