Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Özel İmalat Ürünler

İnergo Akustik > Özel İmalat Ürünler

Özel İmalat Ürünler

Firmamız inergo endüstri olarak özel ofislerinizin ses yalıtımlarını yapmaktayız. Bu ofislerin yalıtımlarını yaparken kendi imalatımız olan özel ürünler kullanmaktayız. Tamamen yerli olarak imal ettiğimiz özel imalat ürünler oldukça kaliteli ve kullanışlı malzemelerden yapılmaktadır.

Firmamızın Ofis Ses Yalıtım Malzemeleri Hakkında

Firmamızın özel olarak imal ettiği ofis ses yalıtım malzemelerinden kısa bir şekilde bahsedelim. Firmamız inergo endüstrinin malzemeleri şu şekilde bulunmaktadır.

. Kumaş kaplı ses yalıtım paneli

. Akustik paravan

. Masa separatörü

. Akustik baffle

. Yüzen tavan paneli

. Kanopi

gibi çok sayıda ürünlerimizin yanı sıra, telefon konuşma kabini, akustik masa modülü, toplantı modülü, kauçuk tabanlı akustik halı gibi çok sayıda imal ettiğimiz ürünlerimiz bulunmaktadır.

Firmanın Hizmet Verdiği Bölgeler

Firmamız inergo endüstri İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında aktif olarak deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizin talebi üzerine İstanbul dışına da hizmet vermek için gitmekteyiz. Firmamızın özel olarak imal ettiği ürünleri talep olması halinde yurtdışındaki ülkelerde ihraç etmekteyiz. Son derece kaliteli malzemelerden ve kaliteli işçilik ile yapılan özel ürünlerimiz yurdışından da oldukça talep görmektedir.

Müşteri Memnuniyeti ve Fiyat Politikası

Firmamız inergo endüstri imal ettiği özel ürünleri ekonomik bir şekilde üretmektedir. Bu ürünlerin fiyatını uygun fiyatla müşterisine yansıtmaktadır. Müşterilerimize ödeme konusu hakkında taksitlendirme yaparak kolaylıklar sağlamaktayız. Kaliteli ve ekonomik hizmetle müşterilerimizin emrindeyiz.