Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Perfore Delikli Sac İmalatı

İnergo Akustik > Perfore Delikli Sac İmalatı

Perfore Delikli Sac İmalatı

Üretim hayatına uzun yıllar önce başlayan firmamız çok sayıda üretmiş olduğu sac modelleri ile adını sektörde duyurmuştur. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız İnergo endüstri olarak perfore delikli sac imalatı konusunda oldukça iddialı bir firmayız. Seri ve kaliteli olarak hizmet veren firmamız teknolojik ürünler kullanmaktadır.

Perfore Delikli Sac Çeşitleri

Firmamız değişik ölçü ve ebatlarda delikli sac çeşitleri imal etmektedir. Bu imal ettiğimiz ürünlerden şu şekilde kısaca bahsedelim.

  • Ç2-U3,5 Çeşidi
  • Ç3-U5 Çeşidi
  • Ç5-U8 Çeşidi gibi çok farklı ebat ve uzunluklarda perfore delikli saç çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Perfore Delikli Sac Özellikleri İle İlgili

Firmamız İnergo endüstri olarak perfore delikli sac ürettiğimizi yukarıda belirttik. Bu imal ettiğimiz sac çeşitlerinin kendi içerisinde özellikleri bulunmaktadır. Cinsi, delik çapı, merkezler arası uzaklığı, eni ve boyu, ağırlığı, boşluk oranı gibi teknik özelikleri bulunmaktadır. Bu teknik özellikler bütün perfore delikli sac çeşitlerinde farklı ebatlarda bulunmaktadır. Ölçüleri farklıdır ve ağırlıkları başkadır.

Firmanın Müşteri Anlayışı

Firmamız müşterilerine sadece işini yapıp parasını alayım gözüyle bakmamaktadır. Her zaman yapmış olduğumuz işlerde müşterilerimizin güvenini kazanmayı amaçlamışızdır. Kaliteli vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda uzun süreli ve devamlı çalıştığımız müşterilerimiz bulunmaktadır. Firmamıza istedikleri hizmeti yaptırmak isteyen müşterilerimize ödeme kolaylıklarını firma olarak sağlamaktayız. Müşterilerimize sık boğaz etmeden uygun taksit seçenekleri sunarak ödemelerine taksit yapmaktayız.