Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Chiller Ses Yalıtımı

İnergo Akustik > Chiller Ses Yalıtımı

Chiller Ses Yalıtımı

“Chiller cihazları, endüstriyel amaçla soğutma yapılması gereken tüm teçhizat ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alan da dünya standardını oluşturan bir soğutucu ünitedir.”
Yapılacak işlemlerden önce, cihazların konumu, gürültüye maruz kalan yerleşim yerine uzaklığı, (kesinlikle) hava emiş ve atış kısımları çok iyi etüd edilerek müdahaleyi kısıtlamayacak şekilde kendi imalatımız olan gürültüyü absorbe eden panellerimizle bir Kabin içine alınarak; hem sıcak hava bypass’ı engellenecek hemde

Chiller soğutma gruplarından kaynaklanan gürültü problemini ortadan kaldırmayı taahhüt ediyoruz…

Özellikle yaz aylarında sürekli soğutma yapan ve sürekli çalıştığı için ciddi bir gürültü çıkaran chiller soğutma gruplarının ses yalıtımı için profesyonel bir etüt ve hazırlık çalışması gerekmektedir.

Chiller ses yalıtımı, chiller ses izolasyonu, chiller ses yalıtım kabinleri tamamı ile kendi imalatımız olan gürültü absorbe panelleri ile oluşturulan kabinler her türlü açık alan ve doğa olaylarına karşı dayanıklıdır.

Chiller ses yalıtımı yerinde etüt ve keşif sonrası fiyatlandırılmalı ve projelerindirilmelidir.

 

Endüstri alanında soğutma yapmayı gerektiren ekipmanların soğutulması amacıyla kullanılan soğutucu sistemidir. İşlem yapılmadan önce, cihazların bulunmuş olduğu yer ve gürültüden uzak olmasına dikkat edilmelidir. Havayı emen bölümlerinin ve atış olan kısmının çok iyi bir şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Firmamız olan İnergo endüstri firmasının piyasaya sürmüş olduğu chiller ses yalıtımı ürünü ile en iyi bir şekilde hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

Gürültü Problemine Karşı Kesin Çözüm

Özellikle havalar sıcak olduğu zaman çalışması gereken soğutucular bulunmaktadır. Bu soğutucular oldukça ses çıkarmakta ve insanları rahatsız etmektedir. Firmamızın bu ses yalıtım ürünü bu seslerin önüne geçerek ortadan kaldırmayı sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında

Firmamız birçok ses yalıtımını önleyen alanlarda hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri şu şekilde sayabiliriz;

  • Chiller Ses Yalıtımı
  • Jeneratör Ses Yalıtımı
  • Soğutma Ses Yalıtım
  • Klima Dış Bölüm Ses Yalıtımı gibi farklı alanlarda ses yalıtımı yaparak en iyi bir şekilde ve ekonomik olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızın Personeli Hakkında

Firmamızın işinde uzman ve deneyimli personelleri sayesinde iş yerlerinizde bulunan soğuk hava depolarınıza kaliteli bir şekilde ses yalıtımı yaparak size hizmet vermekteyiz. Hem genç, hem de dinamik olan personellerimiz ile soğuk hava dolaplarınıza kaliteli malzemeden yapacakları işçilik ile en kısa sürede şikayetinizi çözmüş olacaktır. İnsanların size sesle ilgili bir şikayette bulunmasının önüne firma olarak geçmekteyiz.