Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Pres Ses Yalıtımı

İnergo Akustik > Pres Ses Yalıtımı

Pres Ses Yalıtımı

Ses yalıtımını kısaca tarif etmek gerekirse; bir ortamda oluşan seslerin başka bir yere geçmesinin önüne geçmektedir. Firmamız ses yalıtımı sektöründe köklü bir kuruluştur. Firma olarak pres ses yalıtımı ve farklı alanlarla hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamız İnergo endüstri olarak bu hizmetlerimizden kısa bir şekilde bahsedelim.

  • Duvar Ses Yalıtımı
  • Tavan Ses Yalıtımı
  • Zemin Ses Yalıtımı
  • Mekanik Ses İzalasyonu gibi çok farklı alanlarda firmamız hizmetlerine devam etmektedir.

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Firmamız yukarıda saymış olduğumuz her ayrı alan için farklı uygulamalar ile hizmet vermektedir. Her bir farklı alanın kendisine göre farklı ekipmanları bulunmaktadır. Bu ekipmanlarımız son teknoloji ekipmanlardır. Ses yalıtımı hizmetimizi deneyimle personelimiz ve kaliteli ekipmanlar ile vermekteyiz.

Hangi Ürünle Hangi Hizmet Verilmektedir?

Firmamız tavan ve duvarların ses yalıtımını yapmak için kullanılan malzemeler, süngerpan ve epdm gibi ses bariyeri malzemelerini kullanmaktayız. Zemindeki ses yalıtımını ise, titremiş emen kauçuktan ve mantarlı kauçuk gibi malzemelerden yaparak hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti İle İlgili

İnergo Endüstri Firması olarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin güvenini amaçlamaktayız. Ekonomik bütçelerle hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimize ödemelerinde taksitlendirme gibi kolaylıklar yapmaktayız. Peşin ödemelerde ise ciddi indirimlerimiz söz konusudur.

Firmamızın Referansları

Firmamızın bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetler arasında kamu kuruluşları ve büyük şirketlerin ses yalıtımları bulunmaktadır. Bu şekilde her zaman firma olarak müşterilerimize güven vermekteyiz.