Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Ses Yalıtım Kabinleri

İnergo Akustik > Ses Yalıtım Kabinleri

Ses Yalıtım Kabinleri

İnergo firması olarak, gürültü önleyici değişik sistem ve çözümlerin tasarım, imal ve montajlarını kusursuz sağlıyoruz. Firma olarak akustik izolasyonlar ve ses yalıtımları noktasında profesyonel şekilde çalışıyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde kaliteli tasarımlara imza atarken tüm teknolojik gelişmeleri izleyen yenilikçi ve modern tarzımız ile de en yeni çözümleri size sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her tür ses yalıtım kabinleri ve akustik menfezlerin tasarımlarını ve imal işlemlerini noksansız şekilde gerçekleştiriyoruz.

Faaliyet Konularımız

İnergo Endüstri olarak, ses yalıtım kabinleri ile beraber, akustik menfezler, soğutma gruplarına dair ses yalıtımları, chiller ses yalıtımları, blower ses yalıtımları, jeneratör ses yalıtımları ve fabrika ses yalıtımları konusunda eksiksiz ve nitelikli şekilde imal işleri yapıyoruz. Modern ve teknolojik üretim tesislerimizin sunduğu imkanlar ve uzman personellerimizle mükemmel nitelikte işler ortaya çıkarıyoruz.

Kaliteli ve Dayanıklı Ürünler

İnergo Endüstri olarak, ortaya koyduğumuz tasarım ve üretimlerde daima kaliteli malzemeler ile çalışıyoruz. Bu kapsamda ihtiyaçlarınıza uygun ölçü ve şekillerde tasarlanan akustik izolasyon sağlayan ses yalıtım kabinleri noktasında da en mükemmel sonuçları elde ediyoruz.

Yine hava akışını engellemeyen ancak ses geçirgenliği noktasında minimum seviyeleri yakalayan akustik menfezler ile birlikte teknik müdahaleye imkan veren akustik kapı tasarım ve üretimlerini de gerçekleştiriyoruz. Son derece dayanıklı ve sağlam malzemeler ile gerçekleştirdiğimiz uzun ömürlü bu sistemler ile bütünüyle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.