Bir Sorunuz Mu Var?
0850 640 07 17
info@inergo.com.tr

Sessiz Ofis Sistemleri

İnergo Akustik > Sessiz Ofis Sistemleri

Ofis donanımları çalışanların verimi açısından büyük önem taşır. Bu nedenle de sesiz ofis sistemleri uygulamaları geliştirilmiştir. Ofis kurulumları esnasında çeşitli malzemeler kullanılarak özgün ve yeni mekanlar hazırlanmaktadır. Görsel, işitsel ve dokunsal açıdan farklı şık tasarımlar gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu tasarımlar elde edilirken ofisin bölümleri incelenerek çalışan verimliliğinin en üst seviyede olması planlanır.

İyi bir ofis tasarımı akustik açıdan personeller arası iletişimi arttırmayı hedefler. Gereksiz gürültüyü bölümler arasında taşımadan, gürültüyü emme özelliğine sahip olmalıdır. Çalışanların işlerine konsantre olmaları sağlanır. Bu şekilde hazırlanan ofis sistemleri son dönemde firmaların tercihidir.

Ofis Sistemlerinin Çalışan Verimliliğine Etkisi

Ofis tasarımlarında kullanılan mobilyalar, dizaynlar, malzeme çeşitliliği ve ses sistemi çalışanların verimliliğini etkiler. Sert yüzeyler için kullanılan malzemeler sesi saklar. Zemin yalıtımı ekoyu azaltır. Halı malzemeleri ise ses yalıtımı konusunda yardımcıdır. Aynı zamanda sesi engelleyecek tavan döşemeleri ses akustiği açısından büyük önem taşır. Ortaya çıkan gürültü ve uğultu personellerin işlerine motive olmalarını engeller.

Firmamız sessiz ofis sitemleri sektöründe yılların deneyimiz ile hizmet vermektedir. İlgili alanda eğitimli ve deneyimli personellerimiz sizlerin ilgili ofisleri için özel sistem planlamaları yapar. Öte yandan kaliteli ve son teknoloji malzemeler ile uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Çeşitli raflar, portatif saklama üniteleri, gibi yardımcı ürünler ile de ses sisteminizi daha sağlam hale getiriyoruz. Ses yalıtımı için duvar bölmeler ve yalıtım malzemeleri kalite açısında üst seviyede olmalıdır.